Satılık Kedi İlanları ve Satılık Yavru Kedi Fiyatları

Satılık Kedi İlanları ve Satılık Yvru Kedi Fiyatları

Satılık Kedi İlanları ve Satılık Yavru Kedi Fiyatları, Yavru kedi

Satılırken ; hayvanların sağlıklarının iyi, barındırıldıkları yerin temiz ve sağlık şartlarına uygun olması zorunludur. Alışveriş yapacağınız ilan sahiplerine mutlaka yetki belgesi (lisanslı) ve ruhsatını sorunuz. Teslim almadığınız hayvan için önceden para göndermeyiniz.

patiilan.com kesinlikle hayvan satışı yapmamaktadır.Patiilan.com ilancılık hizmeti veren bir girişimdir.  İlan veren kişi, o ilanla ilgilenen kişiler aralarında iletişim kurarlar ve kendi özgür iradeleriyle alışverişlerini sağlarlar. Sitemiz aracılık, komisyonculuk kesinlikle yapmaz. Sitemiz Uluslararası İnternet yayın kurallarına %100 uygun bir yayın politikası izlemektedir.

5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Satış Yerleri'nin GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekmektedir. Yönetmeliğe tabi satış yerlerinde iki aylıktan küçük ve aşısı yapılmamış yavru kedi ve köpek satılamaz. GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Yönetmelik Uygulama Talimatını resmi sayfasından görebilirsiniz.

Sitemiz tüm hayvan sevenlerin beğenisine sunulmuş güncel ücretli ve ücretsiz ilan merkezi. Öncelikle burada üreticiler yer almakta. Köpek sahiplendirme amaçlı ve bu işi profesyonel çerçevede yapan belgeli işletmelerin satılık dişi, erkek cins, büyümeyen köpek ilanları ile sahibinden, Pet Shoptan uygun fiyatları bulabilirsiniz. Sitemizde yasaklı ırk satış ilanları için izin vermiyoruz. Yasaklı ırklar T.C kanunlarının yasakladığı ya da izin verdiği çerçevede alınmış kararlar geçerlidir.

Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından patiilan.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

https://patiilan.com/