KöpekShar-Pei (Şar Pey) kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Shar Pei İlanları ve Fiyatları

Shar Pei yaşlandıkça kırışıkları azalır hatta kaybolur. Geniş çenesi, su aygırına benzeyen namlusu, üzgün ve somurtkan ifadesiyle kendine özgü bir görünüme sahiptir.

Shar Pei kafası vücutlarına göre biraz daha büyük ve genelde kare şeklindedir. Kompakt yapılı Shar Pei, Chinese Fighting Dog adıyla da bilinir. At ve fırça tüy olarak adlandırılan yumuşak veya sert yapıda olmak üzere iki tip kürke sahip olup her iki tip kürkü de düz ve vücuttan uzak yapıdadır. Yavru Shar Pei köpeklerinde, yetişkin cinsinden daha çok kırışıklık görülür.

Shar Pei yalnız kalmayı tolere edebilen ve zaman zaman buna ihtiyaç duyan özgür ruhlu bir ırktır. Shar Pei köpek cinsi, kucak köpeklerinden biri değildir. Eğer siz kucağınızdan inmeyecek bir köpek arıyorsanız Shar Pei size uygun olmaz.

Shar Pei köpek cinsi kendinden emin, ciddi, uyanık, sahibine sadık ve zaman zamanda bağımsız ve inatçı karakterlidir. Ailesine karşı bağlılığı oldulça yüksektir. Sakin, kendine güvenen ve ailesine karşı sezgisel anlayışa sahip bir ırktır. Koruyucu yapısıyla birlikte Shar Pei mükemmel bekçi köpekleri arasında yer alır.. Ailesine, sevdiklerine kendini adayan ve onları tehlikelere karşı koruyan yapıya sahiptir. Ancak ailesine olan bağı onlarla sürekli bir arada, dip dibe olacağı anlamına gelmez .

 

2023 Shar Pei fiyatları

2023 güncel Shar Pei ortalama yavru fiyatları 5,000 TL ile 7,000 TL  arasındadır. Yavrusu kendinden büyük bir deriye sahip olduğu için deri katmanı atkı gibi görünür. Çin’ de dövüş köpeği olarak kullanılırdı. Dik duran kuyruk yapısı özelliklerindendir. Günümüzde sahiplendirme yöntemleri ile ev köpeği olarak yerini almıştır. Satılık cins köpekler yüzlerinde üzüntülü ifade taşırlar. Aslında ev içinde mutlu bir yapısı vardır. Ücretsiz Dişi, erkek cins köpek elde edebilmek neredeyse imkânsızdır. Sahibinden ücretsiz yada PetShop'tan fiyat nedir ve ne kadar bilgisi için fiyatları araştırma ve ilanları incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://patiilan.com/